De temperatuur op 5 december 1927 lag tussen -1,2 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
Dag van overlijden 5 oktober 1986
De temperatuur op 5 oktober 1986 lag tussen 6,8 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 januari » Aruba scheidt zich af van de overige Nederlandse Antillen en wordt een autonoom onderdeel van het Koninkrijk der Nederlanden.
3 mei » België wint voor de eerste maal het Eurovisiesongfestival, dankzij de jonge Sandra Kim.
14 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Dortmund met 3-1 van West-Duitsland. Spits Rudi Völler scoort tweemaal in de oefenwedstrijd.
22 augustus » Een giftige gaswolk uit het kratermeer van een rustende vulkaan, Lake Nyos in Kameroen laat 1746 mensen en tienduizenden dieren sterven.
12 oktober » Heiligverklaring van kardinaal Giuseppe Maria Tomasi.
21 oktober » Pro-Iraanse kidnappers zeggen Amerikaans schrijver Edward Tracy gevangen te houden in Libanon. Hij wordt uiteindelijk in augustus 1991 vrijgelaten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I6137.php : benaderd 5 maart 2026), "Cornelis (Kees) Kooy (1927-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.