Stamboom Reinderman » Lillian Marguerite Nulf (1915-2009)

Persoonlijke gegevens Lillian Marguerite Nulf 

Bron 1

Gezin van Lillian Marguerite Nulf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lillian Marguerite Nulf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lillian Marguerite Nulf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lillian Marguerite Nulf

Paul Kalf
1859-1934

Lillian Marguerite Nulf
1915-2009


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1915 lag tussen 4,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 9,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 13 maart 2009 lag tussen 4,2 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 7 mei » Judoka Dennis van der Geest kondigt het einde van zijn topsportloopbaan aan.
    • 14 mei » De Karelsprijs wordt toegekend aan Andrea Riccardi, stichter van de Sint-Egidiusgemeenschap.
    • 4 juni » In Nederland vinden verkiezingen plaats voor het Europees Parlement.
    • 25 juni » De Duitse zwemster Britta Steffen vestigt in Berlijn een wereldrecord op de 100 meter vrije slag: 52.85.
    • 19 oktober » De DSB Bank wordt failliet verklaard.
    • 11 november » Onbekenden doden sjeikh Mohamed Abdi Aware in Bossasso, in het noorden van Somalië, vermoedelijk uit wraak voor het feit dat hij als rechter tientallen piraten, mensensmokkelaars en militante moslims achter de tralies heeft gezet in de semi-autonome regio Puntland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Andrew Martin (33), Canadees worstelaar
  • 2009 » Anne Brown (96), Amerikaans operazangeres
  • 2009 » Betsy Blair (85), Amerikaans actrice
  • 2009 » James Purdy (94), Amerikaans schrijver
  • 2009 » Alan Livingston (91), Amerikaans zakenman en muziekproducent
  • 2009 » André Caroff (84), Frans romanschrijver

Over de familienaam Nulf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nulf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nulf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nulf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I502816.php : benaderd 18 januari 2026), "Lillian Marguerite Nulf (1915-2009)".