Stamboom Reinderman » Johannes Paulus Schuring (1862-1942)

Persoonlijke gegevens Johannes Paulus Schuring 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Johannes Paulus Schuring

(1) Hij is getrouwd met Hermina Erdtsieck.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1918 te Hasselt, Nederland, hij was toen 56 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Sibbeltje de Groot.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1888 te Meppel, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):



(3) Hij is getrouwd met Hendrikje Boxem.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1900 te Meppel, Nederland, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Lucas Schuring  1904-2001 
  2. Harm Schuring  1911-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Paulus Schuring?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Johannes Paulus Schuring

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Paulus Schuring

Johannes Paulus Schuring
1862-1942

Johannes Paulus Schuring

(1) 1918
(2) 1888
(3) 1900
Harm Schuring
1911-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. De vries Web Site, Martijn De vries, 13 december 2017
    Persoonlijke foto van Johannes Paulus Schuring Toegevoegd via een Photo Discovery™

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: De vries Web Site

    Familiestamboom: 402632521-1
  2. De Roosenboom test 2 Web Site, Johannes Henderik Roosenboom, xxx-template
    Persoonlijke foto van Johannes Paulus Schuring Toegevoegd via een Photo Discovery™
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: De Roosenboom test 2 Web Site
    Stamboom: Roosenboom -tree
  3. Website van de familie Schuring, Hendrik Balthus van Kranen, Johannes Paulus Schuring
    Toegevoegd via een Person Discovery

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Website van de familie Schuring

    Familiestamboom: 144614432-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1862 lag rond de -1,6 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
  • De temperatuur op 13 januari 1900 lag rond de -3,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 3 maart 1942 lag tussen -2,9 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
    • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 17 juli » Het eerste transport met Nederlandse joden komt aan in kamp Birkenau.
    • 7 augustus » De Amerikanen landen op Guadalcanal wat de Slag om Guadalcanal inluidt.
    • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
    • 3 oktober » Eerste succesvolle lancering van een V2-raket vanaf Peenemünde in Duitsland, de eerste keer dat een door de mens vervaardigd object de ruimte bereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuring

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schuring.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schuring.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schuring (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I501151.php : benaderd 24 december 2025), "Johannes Paulus Schuring (1862-1942)".