Stamboom Reinderman » Anna Elizabeth van der Meer (1914-1992)

Persoonlijke gegevens Anna Elizabeth van der Meer 


Gezin van Anna Elizabeth van der Meer

Zij is getrouwd met Henry Boegem.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Henry Boegem  1946-2011

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Elizabeth van der Meer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Elizabeth van der Meer

Anna Elizabeth van der Meer
1914-1992


Henry Boegem
1920-2000

Henry Boegem
1946-2011

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1914 lag tussen 0,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)
  • 1914 » Asger Jorn, Deens schrijver en schilder († 1973)
  • 1917 » Kiro Gligorov, Macedonisch president († 2012)
  • 1918 » Otto Dicke, Nederlands tekenaar († 1984)
  • 1919 » Pete Seeger, Amerikaans folk- en protestzanger († 2014)
  • 1920 » Wim Eggink, Nederlandse verzetsstrijder († 1945)

Over de familienaam Van der Meer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I38270.php : benaderd 14 januari 2026), "Anna Elizabeth van der Meer (1914-1992)".