Stamboom Reinderman » Antje Eriks (± 1873-1945)

Persoonlijke gegevens Antje Eriks 


Gezin van Antje Eriks

Zij is getrouwd met Gerrit Delver.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1899 te Zijpe, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Eriks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Eriks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Eriks

Arie Eriks
1804-1873
Arien Butter
1815-1905
Antje Nobel
1818-1870
Arie Eriks
1838-1896

Antje Eriks
± 1873-1945

1899

Gerrit Delver
± 1866-1925


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 april 1899 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 43%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
  • De temperatuur op 17 juni 1945 lag tussen 4,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 22 maart » In Caïro wordt de Arabische Liga opgericht.
    • 17 april » Apeldoorn wordt bevrijd.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 21 mei » Heroprichting van de Poolse voetbalclub TS Polonia Bytom.
    • 14 november » In de Duitse stad Neurenberg begint het proces tegen een groot aantal nazi-leiders.
    • 10 december » Nederland wordt lid van de Verenigde Naties


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eriks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eriks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eriks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eriks (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I35294.php : benaderd 18 maart 2026), "Antje Eriks (± 1873-1945)".