Stamboom Reinderman » Klasina Rijswijk (1915-1997)

Persoonlijke gegevens Klasina Rijswijk 

Bron 1

Gezin van Klasina Rijswijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina Rijswijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klasina Rijswijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina Rijswijk

Jacob Molenaar
± 1849-????
Antje Breed
1852-????

Klasina Rijswijk
1915-1997


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. napoleon Web Site, Rob Rijswijk, Klasina Rijswijk, 3 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: napoleon Web Site
    Stamboom: Familie Rijswijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1915 lag tussen 4,6 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
  • De temperatuur op 13 maart 1997 lag tussen 6,5 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De hoofdredacteur van het populaire Franse magazine Paris-Match, Roger Therond, moet 100 duizend franc (ongeveer 34 duizend gulden) boete betalen wegens de publicatie van twee foto's van wijlen president François Mitterrand op diens sterfbed.
    • 21 januari » De Belgische voetbalbond ontslaat Wilfried Van Moer als bondscoach van het Belgisch voetbalelftal. Georges Leekens, trainer-coach van de verrassende lijstaanvoerder Excelsior Moeskroen, is zijn vervanger.
    • 11 maart » Paul McCartney wordt geridderd.
    • 23 maart » Bij Beverwijk vinden gevechten tussen supporters van Ajax en Feyenoord plaats waarbij een dode valt, de Slag bij Beverwijk.
    • 31 maart » De twee rivaliserende co-premiers van Cambodja proberen een gewelddadige politieke crisis in hun land te voorkomen, nadat een dag eerder bij een aanslag in Phnom Penh zeker zestien mensen om het leven zijn gekomen.
    • 6 november » De gemeenteraad van Vlaardingen hernoemt de Moermanlaan in Hoogstad vanwege vermeend antisemitisme van Cornelis Moerman.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Joe Kelly, Iers autocoureur († 1993)
  • 1913 » Piero Chiara, Italiaans schrijver († 1986)
  • 1913 » Sergej Michalkov, Russisch kinderboekenschrijver († 2009)
  • 1915 » Gerrit Kleinveld, Nederlands verzetsstrijder in de Tweede Wereldoorlog († 2006)
  • 1916 » Jacque Fresco, Amerikaans industrieel ontwerper, auteur en uitvinder († 2017)
  • 1916 » Lindy Boggs, Amerikaans politica en ambassadrice († 2013)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rijswijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rijswijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rijswijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rijswijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I3348.php : benaderd 5 maart 2026), "Klasina Rijswijk (1915-1997)".