Stamboom Reinderman » Nijsken (1420-????)

Persoonlijke gegevens Nijsken 

  • Zij is geboren in het jaar 1420.

Gezin van Nijsken

Zij is getrouwd met Dirck Jansz Van Driel.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1454 te Hendrik Ido Ambacht, Nederland, zij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nijsken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nijsken


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1454: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » In Rijsel,thans het huidige Noord-Franse stad Lille, vindt het Banket van de Fazant plaats, waarop Filips de Goede een kruistocht oproept tegen de Turken.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I29980.php : benaderd 30 december 2025), "Nijsken (1420-????)".