Stamboom Reinderman » Elizabeth (Lizzie) Ooms (1908-)

Persoonlijke gegevens Elizabeth (Lizzie) Ooms 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1908 in Indiana, VS.
  • Volkstelling in het jaar 1910, Calumet, Lake, Indiana, Verenigde Staten.
  • Een kind van Cornelis Ooms en Delia (Diewer) Schoon

Gezin van Elizabeth (Lizzie) Ooms

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth (Lizzie) Ooms?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth (Lizzie) Ooms

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth (Lizzie) Ooms

Jacob Schoon
1825-1904
Hendrika Ronk
1841-1905
Cornelis Ooms
1877-1952

Elizabeth (Lizzie) Ooms
1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 1910 Federale volkstelling Verenigde Staten, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Lizzie Ooms
    Geslacht: Vrouw
    Geboorte: Ongeveer 1909 - Indiana, United States
    Woonplaats: 1910 - Calumet, Lake, Indiana, USA
    Leeftijd: 1
    Ras: Blank
    Etnisch: American
    Vader: Cornelius Ooms
    Moeder: Delia Ooms
    Broers/zusters: Bert Ooms, Henrietta Ooms
    Volkstelling: 32ng-verenigde-staten?s=406680131&itemId=21469054-&groupId=ac5a8b54127c1f5354573625796858a2&action=showRecord&recordTitle=Cornelius+Ooms">Cornelius Ooms; 33
    Echtgenote; Delia Ooms; 32
    Zoon; Bert Ooms; 7
    Dochter; Henrietta Ooms; 3
    Dochter; Lizzie Ooms; 1
    Boy from Home; Charlie Crawley; 14
    Volkstellers moesten informatie vastleggen over elke persoon die in het huishouden aanwezig was op de dag van de telling. Een volksteller kon een huis wellicht op een latere datum hebben bezocht, maar de informatie die werd verzameld werd geacht te gaan over de personen die op de dag van de telling in het huis aanwezig waren. De basis voor de volkstelling was de county. Elke county was verdeeld in tellingsdistricten, één voor elke volksteller. De ingevulde formulieren werden verzonden naar het Commerce Department’s Census Office in Washington, D.C.

    Federale Volkstellingen waren meestal betrouwbaar, gebaseerd op de kennis van de informant en de zorg van de volksteller. De informatie kan aan een volksteller zijn verstrekt door een willekeurig gezinslid of door een buurman. Sommige informatie kan niet correct geweest zijn of met opzet vervalst.

Over de familienaam Ooms

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ooms.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ooms.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ooms (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I2602.php : benaderd 14 januari 2026), "Elizabeth (Lizzie) Ooms (1908-)".