Stamboom Reinderman » Aris Aarsen (1883-1964)

Persoonlijke gegevens Aris Aarsen 


Gezin van Aris Aarsen

Hij is getrouwd met Geertje Noordwest.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1904 te Broek op Langedijk, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Trijntje Aarsen  1906- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aris Aarsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aris Aarsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aris Aarsen

Jan Stam
1823-1900
Maartje Stam
1856-1897

Aris Aarsen
1883-1964

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1883 lag rond de 1,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 18 mei 1904 lag tussen 8,8 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 17 april 1964 lag tussen 11,2 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 27 maart » Een aardbeving in Alaska van 9,2 op de Schaal van Richter kost 131 mensen het leven.
    • 24 juni » AVRO-talentenjacht Nieuwe oogst met het debuut van komiek André van Duin.
    • 24 juli » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Carabobo Fútbol Club onder de naam is Valencia FC.
    • 10 oktober » Opening van de Olympische Zomerspelen in Tokio, Japan.
    • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1862 » Charles Doudelet, Vlaams kunstschilder († 1938)
  • 1872 » Juan Abad, Filipijns toneelschrijver († 1932);
  • 1878 » Martin Buber, Oostenrijks-Israëlisch godsdienstfilosoof († 1965)
  • 1878 » Willem Hesselink, Nederlands voetballer († 1973)
  • 1880 » Franz Marc, Duits schilder († 1916)
  • 1889 » Siegfried Kracauer, Duits schrijver, journalist, socioloog, cultuurcriticus en filmtheoreticus († 1966)

Bron: Wikipedia

  • 1960 » Eddie Cochran (21), Amerikaans zanger
  • 1966 » Co Lassche (46), Nederlands bouwer van schaatsen
  • 1966 » Hans Purrmann (86), Duits kunstschilder
  • 1966 » Gérard-Octave Pinkers (67), Belgisch politicus
  • 1975 » Dan Ekner (48), Zweeds voetballer
  • 1980 » Humberto (46), Braziliaans voetballer

Over de familienaam Aarsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aarsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aarsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aarsen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I20704.php : benaderd 20 februari 2026), "Aris Aarsen (1883-1964)".