Stamboom Reinderman » Trijntje Kostelijk (1912-2014)

Persoonlijke gegevens Trijntje Kostelijk 


Gezin van Trijntje Kostelijk

Zij is getrouwd met Gerrit de Jongh.

Zij zijn getrouwd rond 1940 te Ursem, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Kostelijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Kostelijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Kostelijk

Jan Pranger
1868-1943
Wantje Kroon
1866-1948

Trijntje Kostelijk
1912-2014

± 1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1912 lag tussen -1,4 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
  • De temperatuur op 6 juni 2014 lag tussen 6,2 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 15,1 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De vroegere chef van de Rwandese militaire inlichtingendienst, Patrick Karegeya, wordt dood aangetroffen in een hotelkamer in Johannesburg. Hij blijkt te zijn vermoord en vluchtte in 2007 naar Zuid-Afrika omdat hij in eigen land werd beschuldigd van het beramen van een staatsgreep.
    • 23 januari » Mijnwerkers in Zuid-Afrika gaan in staking om een hoger loon af te dwingen. De grootste vakbond in deze sector, AMCU, heeft opgeroepen tot de staking in de platinamijnen in het noordwesten van het land.
    • 7 mei » Nederland hervat de steun aan Rwanda, laat minister Lilianne Ploumen van Ontwikkelingssamenwerking weten aan de Tweede Kamer. De financiële steun aan het Midden-Afrikaanse land werd medio 2012 opgeschort.
    • 30 juni » Opening van het National Stadium, een multidunctioneel stadion in Kallang, een wijk in de Central Region van Singapore.
    • 27 juli » De Italiaan Vincenzo Nibali is de eindwinnaar van de Ronde van Frankrijk 2014. De Slowaak Peter Sagan wint de groene trui (sprintklassement) en de Pool Rafał Majka de bolletjestrui, als winnaar van het bergklassement.
    • 17 december » Niet Lionel Messi, maar Angel di Maria wordt tot Argentijns voetballer van het jaar 2014 gekozen door de sportpers van het Zuid-Amerikaanse land.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Carlos Quirino, Filipijns schrijver († 1999)
  • 1912 » Tillie Olsen, Amerikaans schrijfster, dichteres, vakbondsactiviste en feministe († 2007)
  • 1913 » Lex Metz, Nederlands fotograaf, grafisch ontwerper en illustrator († 1986)
  • 1914 » Dick van Rijn, Nederlands sportverslaggever († 1996)
  • 1914 » Emmy Andriesse, Nederlands fotograaf en verzetsstrijder († 1953)
  • 1914 » Lucien Van Nuffel, Belgisch atleet, voetballer en voetbalscheidsrechter (overleden in 1980)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kostelijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I10997.php : benaderd 4 maart 2026), "Trijntje Kostelijk (1912-2014)".