Stamboom diverse families » Helena Jacoba Lelyveld (1861-????)

Persoonlijke gegevens Helena Jacoba Lelyveld 

  • Zij is geboren in het jaar 1861.

Gezin van Helena Jacoba Lelyveld

Zij is getrouwd met Johannes Gerardus Roosenburg.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1887 te Den Haag, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Roosenburg  1888-????
  2. Roosenburg  1890-????
  3. Roosenburg  1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Jacoba Lelyveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Jacoba Lelyveld

Helena Jacoba Lelyveld
1861-????

1887
Roosenburg
1888-????
Roosenburg
1890-????
Roosenburg
1898-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1887 lag rond de -3,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.

Over de familienaam Lelyveld

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lelyveld.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lelyveld.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lelyveld (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom diverse families is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Ratsma, "Stamboom diverse families", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ratsma/I2523.php : benaderd 16 februari 2026), "Helena Jacoba Lelyveld (1861-????)".