Stamboom Pullen » Grietje Kok (1883-1962)

Persoonlijke gegevens Grietje Kok 


Gezin van Grietje Kok

Zij is getrouwd met Albert van der Veen.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1906 te Gramsbergen, Overijssel, Nederland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Kok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Kok

Geert Kok
1823-1872
Klaas Rook
1833-1891
Fokke Kok
1855-1935
Marrigje Rook
1857-1942

Grietje Kok
1883-1962

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bs Gramsbergen akte 47
    2. doopboek N.H.Kerk Gramsbergen
    3. Bs Gramsbergen akte 28
    4. Bs Gramsbergen Akte 3

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 april 1883 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 3 juni 1883 lag rond de 19,7 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • De temperatuur op 16 maart 1906 lag tussen 8,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 3,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • De temperatuur op 28 december 1962 lag tussen -10,2 °C en -3,7 °C en was gemiddeld -5,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
      • 1 juni » In Kerkrade wordt profvoetbalclub Roda JC opgericht na een fusie tussen Roda Sport en Rapid JC.
      • 24 augustus » De 18-jarige Peter Fechter wordt bij de Berlijnse Muur doodgeschoten bij een vluchtpoging naar het Westen.
      • 12 september » President John F. Kennedy verklaart dat de VS voor het eind van het decennium een mens naar de maan en weer terug zullen brengen.
      • 1 oktober » In Leiden wordt de ALSRV Asopos opgericht door een aantal studenten die geen lid meer wilden zijn van het corps.
      • 9 december » Tanganyika vormt de Republiek Tanganyika.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I5856.php : benaderd 5 oktober 2026), "Grietje Kok (1883-1962)".