Stamboom Pullen » Johanna Kok (1889-1935)

Persoonlijke gegevens Johanna Kok 

  • Zij is geboren op 26 maart 1889 in De Krim, Overijssel, Nederland, Nederland.Bron 1
  • Ze werd gedoopt in Gramsbergen, Overijssel, Nederland, Nederland.Bron 2
  • Zij is overleden op 11 juli 1935 in Gramsbergen, Overijssel, Nederland, Nederland, zij was toen 46 jaar oud.Bron 3
  • Zij is begraven in Gramsbergen, Overijssel, Nederland, Nederland.Bron 4
  • Een kind van Fokke Kok en Marrigje Rook
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 februari 2022.

Gezin van Johanna Kok

Zij is getrouwd met Berend Harm Schotkamp.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1912 te Gramsbergen, Overijssel, Nederland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Kok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Kok

Geert Kok
1823-1872
Klaas Rook
1833-1891
Fokke Kok
1855-1935
Marrigje Rook
1857-1942

Johanna Kok
1889-1935

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bs Gramsbergen akte 27
    2. doopboek gramsbergen
    3. Bs Gramsbergen akte 30
    4. Begraaafplaats Gramsbergen grafnr EC 13
    5. Bs Gramsbergen akte 21

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1889 lag rond de 7,5 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 1 augustus 1912 lag tussen 9,3 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • De temperatuur op 11 juli 1935 lag tussen 14,9 °C en 28,2 °C en was gemiddeld 21,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I1218.php : benaderd 8 februari 2026), "Johanna Kok (1889-1935)".