Stamboom Puijk, Blaricum » Lambertus Meeuwisz Krijnen (1904-1980)

Persoonlijke gegevens Lambertus Meeuwisz Krijnen 


Gezin van Lambertus Meeuwisz Krijnen

Hij is getrouwd met Francisca Maria Johanna Puijk.

Gezin woonde Driftlaan 3, Blaricum.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1931 te Blaricum, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • Notities over Lambertus Meeuwisz Krijnen

    Lambertus was aannemer.
    Samen met zijn zwager had Lambertus in Blaricum eerst een aannemingsbedrijf Jacobs en Krijnen.
    In later jaren werkte hij veel in Noord-Limburg. Eerst was hij nauw betrokken bij grind-afgravingen aan de Maas. Daarna had hij een gas- en oliehandel Limbra op de Maas bij de sluizen van Sambeek; vanaf een boot verkocht hij daar zijn waren aan de schippers op de rivier.
    Hij staat op de Erfgooierslijst vanaf 1931 tot de opheffing in 1971.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Meeuwisz Krijnen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Lambertus Meeuwisz Krijnen

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Meeuwisz Krijnen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 december 1904 lag tussen 2,8 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • De temperatuur op 29 september 1931 lag tussen 6,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
      • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
      • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
      • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
      • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
      • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
    • De temperatuur op 9 maart 1980 lag tussen -1,2 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
      • 26 maart » In Parijs speelt het Nederlands voetbalelftal met 0-0 gelijk tegen Frankrijk in de voorbereiding op het EK voetbal 1980. Verdediger Luuk Balkestein van Sparta maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 11 april » Zwemmer Pär Arvidsson uit Zweden brengt in Austin het wereld- en Europees record op de 100 meter vlinderslag op 54,15.
      • 18 april » Rhodesië wordt onafhankelijk en krijgt een nieuwe naam: Zimbabwe. Canaan Banana wordt de eerste president van de nieuwe staat, Robert Mugabe de eerste premier.
      • 18 mei » Een uitbarsting van de vulkaan Mount Saint Helens kost 57 mensen het leven.
      • 24 mei » Met een worp van 81,66 meter verbetert Sovjet-atleet Sergej Litvinov het wereldrecord kogelslingeren dat zijn collega Joeri Sedych acht dagen eerder op 80,64 meter had gebracht.
      • 12 september » Militaire staatsgreep in Turkije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Krijnen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Krijnen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Krijnen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Krijnen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Puijk, Blaricum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-puijk-blaricum/I2225.php : benaderd 6 maart 2026), "Lambertus Meeuwisz Krijnen (1904-1980)".