Stamboom Freni, Smit en Prins » Maria van Dalen van Dalen (± 1780-????)

Persoonlijke gegevens Maria van Dalen van Dalen 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1780 in Sneek.

Gezin van Maria van Dalen van Dalen

Zij is getrouwd met Dirk Maartenszoon Vester.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1826 te Bloemendaal.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Dalen van Dalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Breuker Web Site, Edith Breuker, Maria van Dalen Vester, xxx-template
    Toegevoegd via een Person Discovery

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Breuker Web Site

    Familiestamboom: 224893681-1

Over de familienaam Van Dalen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pim Prins, "Stamboom Freni, Smit en Prins", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-prins/I500171.php : benaderd 3 februari 2026), "Maria van Dalen van Dalen (± 1780-????)".