Stamboom Pothoven » Ale Gerardus Soolsma (1923-2001)

Persoonlijke gegevens Ale Gerardus Soolsma 

Bron 1

Gezin van Ale Gerardus Soolsma

Hij is getrouwd met Johanna Pothoven.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1949 te Zutphen, hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Ale Gerardus Soolsma

Orde van Oranje-Nassau in goud

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ale Gerardus Soolsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ale Gerardus Soolsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ale Gerardus Soolsma

Ale Gerardus Soolsma
1923-2001

1949

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sooslma Web Site, Philippien Sooslma, Ale Gerardus Soolsma, 29 december 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Sooslma Web Site

    Stamboom: Sooslma Family Tree

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1923 lag tussen -2,4 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
  • De temperatuur op 14 oktober 1949 lag tussen 7,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Kapitein James Gallagher voltooide de eerste non-stop vlucht rond de aarde.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
    • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
    • 4 december » Voetbalclub Millonarios wint de Colombiaanse landstitel door Deportivo Cali in het tweede finaleduel met 3-2 te verslaan, onder meer door een treffer van Alfredo di Stefano.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
  • De temperatuur op 24 september 2001 lag tussen 11,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 23,3 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 22 februari » De Amerikaanse film Hannibal haalt de hoogste bezoekcijfers die ooit in Nederland bij een première zijn gerealiseerd.
    • 23 april » Intel introduceert de Pentium 4-processor.
    • 16 mei » Liverpool wint de UEFA Cup. In de finale in Dortmund zegeviert de Engelse voetbalclub met 5-4 ten koste van het Spaanse CD Alavés.
    • 16 juni » In Six Flags America wordt de attractie Batwing geopend.
    • 24 augustus » Atleet Gert-Jan Liefers verbetert in Brussel het ruim vijf jaar oude Nederlands record van Marko Koers op de 1500 meter (3.33,05) met een tijd van 3.32,89.
    • 17 november » Ibrahim Rugova wint de verkiezingen in Kosovo met bijna de helft van alle stemmen. Hashim Thaci volgt met een ruime achterstand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1922 » Imre Lakatos, Hongaars wis- en natuurkundige († 1974)
  • 1922 » Raymond Devos, Belgisch cabaretier, komiek en schrijver († 2006)
  • 1923 » Alice Coachman, Amerikaans atlete († 2014)
  • 1924 » Bill Holcombe, Amerikaans componist en fluitist († 2010)
  • 1924 » Robert Frank, Zwitsers-Amerikaans cineast/fotograaf († 2019)
  • 1926 » Vicente Aranda, Spaans filmregisseur en scenarioschrijver († 2015)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Soolsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Soolsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Soolsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Soolsma (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Pothoven is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Pothoven, "Stamboom Pothoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pothoven/I260.php : benaderd 1 maart 2026), "Ale Gerardus Soolsma (1923-2001)".