(1) Zij is getrouwd met Jan Veldwijk.
Zij zijn getrouwd
Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Peter van Dorland,.
Zij zijn getrouwd
Tijdbalk Jenneken Egberts
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Egberts
Jenneken Egberts
1867-1949 (1)Jan Veldwijk
1860-1898
(2)Peter van Dorland,
1860-1939
Bronnen
- (Niet openbaar)
Historische gebeurtenissen
Geboortedag 7 december 1867
- De temperatuur op 7 december 1867 lag rond de 1,8 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
- Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
- In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
- 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
- 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
- 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
- 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
- 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
- 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
Dag van overlijden 4 mei 1949
- De temperatuur op 4 mei 1949 lag tussen 8,9 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 11,7 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
- Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
- In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
- 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
- 11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
- 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
- 12 september » Verkiezing van Theodor Heuss tot eerste bondspresident van West-Duitsland.
- 28 september » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Cúcuta Deportivo.
- 9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1856 » Josef Fanta, Tsjechisch architect, meubelontwerper, beeldhouwer en schilder († 1954)
- 1857 » Louis Dollo, Belgisch paleontoloog († 1931)
- 1867 » Klaas Pander, Nederlands schaatser († 1940)
- 1872 » Johan Huizinga, Nederlands historicus († 1945)
- 1875 » Elsa Woutersen-van Doesburgh, Nederlands kunstenares († 1957)
- 1889 » Gabriel Marcel, Frans filosoof († 1973)
- 1938 » Jigoro Kano (77), Japans judoka
- 1943 » Gerrit Imbos (21), Nederlands verzetsstrijder
- 1945 » Fedor von Bock (64), Duits veldmaarschalk
- 1949 » Valentino Mazzola (30), Italiaans voetballer
- 1961 » Jan Hengeveld (66), Nederlands touwtrekker
- 1971 » Klaas Norel (71), Nederlands schrijver
Over de familienaam Egberts
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Egberts.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Egberts.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Egberts (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Pothoven is opgesteld door W. Pothoven.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Pothoven, "Stamboom Pothoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pothoven/I206.php : benaderd 5 januari 2026), "Jenneken Egberts (1867-1949)".