Stamboom Lemoine/Post/Breg/Kensen » Lubbetje Hakvoort (1899-1974)

Persoonlijke gegevens Lubbetje Hakvoort 


Gezin van Lubbetje Hakvoort

Zij heeft/had een relatie met Auke Kapitein.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubbetje Hakvoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lubbetje Hakvoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lubbetje Hakvoort

Jacobje Kroon
1834-1908
Gerrit Romkes
1838-1915
Dirkje Kroon
1845-1920

Lubbetje Hakvoort
1899-1974


Auke Kapitein
1893-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Lubbetje Hakvoort



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1899 lag rond de 20,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    • De temperatuur op 3 april 1974 lag tussen 7,9 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Minister Irene Vorrink opent het eerste proefstation waar vijf elektrische witkar-wagentjes beschikbaar zijn.
      • 29 mei » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de UEFA Cup door in De Kuip met 2-0 van Tottenham Hotspur te winnen.
      • 24 juli » Konstandinos Karamanlis keert terug uit ballingschap om in Griekenland een burgerregering te vormen.
      • 30 augustus » Lancering van de eerste Nederlandse satelliet ANS.
      • 16 september » Oprichting Stimuleringsfonds voor de Pers
      • 9 oktober » Het Nederlands voetbalelftal in Helsinki verslaat Zwitserland met 1-0 in een vriendschappelijke wedstrijd in de Rotterdamse Kuip. Centrumspits Ruud Geels maakt in de 39ste minuut het enige doelpunt. Theo de Jong en Dick Schneider spelen hun laatste interland voor Oranje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hakvoort

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hakvoort.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hakvoort.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hakvoort (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Lemoine, "Stamboom Lemoine/Post/Breg/Kensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-post/I1084.php : benaderd 10 februari 2026), "Lubbetje Hakvoort (1899-1974)".