Stamboom Poppema » Rensje Jantje Graver (1944-1985)

Persoonlijke gegevens Rensje Jantje Graver 


Gezin van Rensje Jantje Graver

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rensje Jantje Graver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rensje Jantje Graver

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rensje Jantje Graver

Jan Graver
1911-1988

Rensje Jantje Graver
1944-1985


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 september 1944 lag tussen 8,1 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 15 juni » De Verenigde Staten landen op Saipan.
      • 28 augustus » Marseille en Toulon worden bij Operatie Dragoon bevrijd door de geallieerden.
      • 11 september » Bij een RAF-bombardement op Darmstadt komen zo'n 11.500 mensen om.
      • 14 september » Als eerste Nederlandse stad wordt Maastricht bevrijd van de Duitsers.
      • 17 september » De USAAF en de RAF voeren als onderdeel van Operatie Market Garden een bombardement uit op de kazernes van Ede. Veel bommen komen echter in de bebouwde kom van Ede terecht. Er vallen 69 burgerslachtoffers.
      • 8 december » Bij een overval op de Leeuwarder gevangenis Blokhuispoort worden 51 verzetsmensen bevrijd.
    • De temperatuur op 3 mei 1985 lag tussen 4,1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Daniel Ortega wordt geïnstalleerd als democratisch gekozen president van Nicaragua.
      • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
      • 25 mei » Paus Johannes Paulus II creëert 28 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Ad Simonis en de Belgische curieprelaat Jean Jérôme Hamer.
      • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
      • 30 oktober » Wubbo Ockels gaat als eerste Nederlander de ruimte in. Hij vliegt mee met de bemanning van de Spaceshuttle Challenger.
      • 20 november » De eerste versie van Microsoft Windows wordt uitgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Graver

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Graver.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Graver.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Graver (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Poppema is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Luit Poppema, "Stamboom Poppema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-poppema/I600.php : benaderd 18 maart 2026), "Rensje Jantje Graver (1944-1985)".