Stamboom Pols » Martha Pols (1935-1935)

Persoonlijke gegevens Martha Pols 

Bron 1

Gezin van Martha Pols

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Pols?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Pols

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Pols

Johannes Pols
1869-1942
Oeke Wever
1905-1997

Martha Pols
1935-1935


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 juni 1935 lag tussen 6,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 11,3 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • De temperatuur op 28 augustus 1935 lag tussen 9,7 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
      • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pols

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pols.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pols.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pols (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pols is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico Pols, "Stamboom Pols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pols/I225.php : benaderd 17 januari 2026), "Martha Pols (1935-1935)".