Stamboom Polman » Wilhelmina-Johanna van Hoorn (1903-1978)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina-Johanna van Hoorn 


Gezin van Wilhelmina-Johanna van Hoorn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina-Johanna van Hoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina-Johanna van Hoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina-Johanna van Hoorn

Antoon Polman
1844-1911

Wilhelmina-Johanna van Hoorn
1903-1978


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 maart 1903 lag tussen 3,1 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    • De temperatuur op 29 juni 1978 lag tussen 13,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 8,3 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Nederlandse schaatsster Lenie van der Hoorn-Langelaan vestigt het werelduurrecord op de schaats in Amsterdam: in één uur tijd schaatst ze 31212,59 m.
      • 1 mei » In Maastricht wordt profvoetbalclub MVV opgericht, als afsplitsing van MVV'02.
      • 26 juni » Zo'n veertigduizend ambtenaren demonstreren in Den Haag tegen bezuinigingen op de ambtenarensalarissen.
      • 24 juli » In de West-Afrikaanse staat Gabon breken straatgevechten uit tussen inwoners en immigranten uit Benin na beschuldigingen van Benin dat Gabon hulp verleend zou hebben bij een poging tot invasie en staatsgreep door huurlingen in 1977.
      • 16 oktober » Kardinaal Karol Wojtyła wordt tot paus Johannes Paulus II gekozen.
      • 1 december » Het eerste nummer van het Vlaamse dagblad De Morgen verschijnt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hoorn


    De publicatie Stamboom Polman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Polman, "Stamboom Polman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-polman/I342.php : benaderd 2 januari 2026), "Wilhelmina-Johanna van Hoorn (1903-1978)".