Stamboom Pollet » Ferdinand van Parijs

Persoonlijke gegevens Ferdinand van Parijs 

Bron 1
  • Hij is geboren.

Gezin van Ferdinand van Parijs

Hij is getrouwd met Rosalie Landsheere.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Romanie van Parijs  1874-1947
  2. Leonie van Parys  1890-1945 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ferdinand van Parijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ferdinand van Parijs

Ferdinand van Parijs



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. D'Heye Web Site, Etienne D'Heye, Ferdinand Van Parijs, 14 augustus 2017
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: D'Heye Web Site

    Familiestamboom: 5262001-5

Over de familienaam Van Parijs


De publicatie Stamboom Pollet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eddy Pollet, "Stamboom Pollet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pollet/I500187.php : benaderd 17 januari 2026), "Ferdinand van Parijs".