Stamboom Pol » Maria van der Louw (1889-????)

Persoonlijke gegevens Maria van der Louw 


Gezin van Maria van der Louw

Zij is getrouwd met Jacob van Gelderman.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1912 te Beverwijk, zij was toen 23 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk





Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van der Louw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria van der Louw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van der Louw

Gores Verhoef
1818-1890

Maria van der Louw
1889-????

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maria van der Louw



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 augustus 1912 lag tussen 9,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 5,9 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.

    Over de familienaam Van der Louw


    De publicatie Stamboom Pol is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jo Pol, "Stamboom Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pol/I712.php : benaderd 26 december 2025), "Maria van der Louw (1889-????)".