Stamboom Plugboer » Jansje Hanekroot (1900-)

Persoonlijke gegevens Jansje Hanekroot 


Gezin van Jansje Hanekroot

Zij is getrouwd met Albert Dekker.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1923 te Velsen, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje Hanekroot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje Hanekroot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje Hanekroot

Aafje Taanman
1846-1932

Jansje Hanekroot
1900-????

1923

Albert Dekker
1898-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jansje Hanekroot



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juni 1900 lag rond de 16,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • De temperatuur op 25 juli 1923 lag tussen 10,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 9,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
      • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hanekroot


    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I930.php : benaderd 13 oktober 2026), "Jansje Hanekroot (1900-)".