De temperatuur op 19 mei 1971 lag tussen 10,3 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (78%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
25 januari » Idi Amin zet via een coup Milton Obote af en wordt president van Oeganda.
8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
25 oktober » De Volksrepubliek China wordt in de VN opgenomen.
2 december » De Verenigde Arabische Emiraten worden gevormd.
Dag van overlijden 11 oktober 2017
De temperatuur op 11 oktober 2017 lag tussen 14,2 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
8 januari » Sven Kramer is voor de negende keer Europees Kampioen allround schaatsen geworden. Jan Blokhuijsen pakt in Thialf het zilver. Bart Swings verovert het brons.
7 april » Henrique Capriles, leider van de oppositie in Venezuela, mag de komende vijftien jaar geen politiek ambt bekleden.
1 juni » De Amerikaanse president Donald Trump trekt de Verenigde Staten terug uit het klimaatakkoord van Parijs.
20 september » Tom Dumoulin wint als eerste Nederlandse wielrenner ooit de titel op de individuele tijdrit bij de WK wielrennen in Bergen.
24 september » Nederland eindigt met vier gouden en twee zilveren medailles als eerste in het medailleklassement van de WK wielrennen in het Noorse Bergen, met dank aan onder meer de gouden medailles van Tom Dumoulin, Annemiek van Vleuten en Chantal Blaak.
30 september » De Nederlandse volleybalsters bereiken de EK-finale, ditmaal door in Bakoe gastland Azerbeidzjan in vijf sets te verslaan: 3-2 (20-25, 25-19, 25-19, 25-27, 15-12).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I502084.php : benaderd 25 februari 2026), "Michel Johan Milder (1971-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.