Stamboom Plugboer » Cornelia Suzanna Slooff (1904-1948)

Persoonlijke gegevens Cornelia Suzanna Slooff 


Gezin van Cornelia Suzanna Slooff

Zij is getrouwd met Leendert Slooter.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1931 te Krimpen aan de IJssel, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Suzanna Slooff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Suzanna Slooff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Suzanna Slooff

Jacob Slooff
1856-1939
Jacob Vermaas
1848-1919

Cornelia Suzanna Slooff
1904-1948

1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 oktober 1904 lag tussen -1,4 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 22 mei 1931 lag tussen 7,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
      • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • De temperatuur op 19 november 1948 lag tussen 10,0 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Oprichting van de VVD, de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie.
      • 20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
      • 21 juni » Introductie van de lp in New York.
      • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.
      • 9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.
      • 19 december » Begin van de tweede Nederlandse politionele actie in Indonesië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Bruno Müller, Duits roeier († 1975)
    • 1905 » Jean-Marie Villot, Frans kardinaal-staatssecretaris († 1979)
    • 1908 » Yves Joly, Frans komiek, poppenspeler en -ontwerper, en theatervormgever († 2013)
    • 1911 » Gertrudes Johannes Resink, Nederlands-Indonesisch dichter, essayist en geleerde († 1997)
    • 1911 » Jo Jones, Amerikaans jazz-drummer († 1985)
    • 1911 » Nello Pagani, Italiaans auto- en motorcoureur († 2003)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Slooff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slooff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slooff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slooff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I3533.php : benaderd 31 december 2025), "Cornelia Suzanna Slooff (1904-1948)".