Stamboom Plugboer » Albertus Bak (1926-1992)

Persoonlijke gegevens Albertus Bak 


Gezin van Albertus Bak

Hij is getrouwd met Maria Schonewille.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1952, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Bak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Bak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Bak

Jan Bak
1852-1931
Sijtje Ivangh
1856-1900
Maartje Bak
1865-1958
Jan Bak
1893-1975

Albertus Bak
1926-1992

1952

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 oktober 1926 lag tussen 1,1 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
      • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
      • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
      • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
    • De temperatuur op 16 mei 1952 lag tussen 9,0 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,7 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Verdrag tot oprichting van de Europese Defensiegemeenschap (EDG).
      • 31 mei » Het sprookjesbos de Efteling in Kaatsheuvel wordt geopend.
      • 11 september » Plaatsing van de eerste, kunstmatige hartklep.
      • 11 november » De Bulgaarse rooms-katholieke bisschop Eugen Bossilkov (51) van Nicopolis en de priesters Kamen Vitchev (59), Pavel Djidjov (33), en Josaphat Chichov (68) worden gefusilleerd in een gevangenis in Sofia. Zij zijn in 1998 en 2002 zalig verklaard.
      • 29 november » Benoeming van Domenico Tardini en Giovanni-Battista Montini tot pro-staatssecretaris voor buitengewone en gewone kerkelijke aangelegenheden.
      • 4 december » Door een combinatie van rook (smoke) en mist (fog) vallen in Londen veel doden. Het woord smog, een samentrekking van smoke en fog is geboren.
    • De temperatuur op 5 juli 1992 lag tussen 13,4 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Een aardbeving in Oost-Turkije kost meer dan 500 mensen het leven.
      • 20 juli » Slowakije neemt een grondwet aan, en zal op 1 januari 1993 onafhankelijk worden.
      • 16 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Moses Kiptanui het wereldrecord op de 3.000 meter van de Marokkaan Saïd Aouita (7.29,45) tot 7.28,96.
      • 29 oktober » Op meerdere plaatsen in Angola gaat de voormalige verzetsbeweging UNITA in de aanval, waarmee de hervatting van de burgeroorlog in Angola een feit is, aldus volgers.
      • 7 december » Militante hindoes verwoesten in India een 16e-eeuwse moskee; het daaropvolgende geweld kost meer dan 1100 mensen het leven.
      • 31 december » Een uitslaande brand verwoest een bibliotheek aan de Martinus Nijhofflaan in Delft. De schade wordt geschat op 2,5 miljoen gulden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bak

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bak.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bak.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bak (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I14276.php : benaderd 17 februari 2026), "Albertus Bak (1926-1992)".