Stamboom Plugboer » Aaltje Kruk (1923-1994)

Persoonlijke gegevens Aaltje Kruk 


Gezin van Aaltje Kruk

(1) Zij is getrouwd met Johannes Jozef Hardenberg.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1945 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met Johan Ditzel.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1969 te Amsterdam, zij was toen 46 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Kruk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Kruk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Kruk

Jacob Kruk
1847-1925
Gerrit Kruk
1900-1971

Aaltje Kruk
1923-1994

(1) 1945
(2) 1969

Johan Ditzel
1920-1983


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1923 lag tussen 8,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,9 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
      • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
    • De temperatuur op 27 augustus 1969 lag tussen 9,0 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 28 april » Paus Paulus VI creëert 34 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse curieprelaat Johannes Willebrands.
      • 18 mei » Apollo 10 wordt gelanceerd.
      • 21 mei » Het Cypriotisch voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Essen met 12-0 van West-Duitsland.
      • 29 mei » Een nieuwe Nederlandse omroepwet treedt in werking: de NTS en de NRU gaan op in de NOS.
      • 29 oktober » In ARPANET wordt de eerste verbinding tussen twee computers gemaakt.
      • 4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1922 » Paul Laxalt, Amerikaans politicus, senator, gouverneur († 2018)
    • 1923 » Shimon Peres, Israëlisch politicus: premier en president († 2016)
    • 1924 » Carroll O'Connor, Amerikaans acteur († 2001)
    • 1924 » James Baldwin, Amerikaans schrijver († 1987)
    • 1925 » George Habash, Palestijns kinderarts en activist-terrorist († 2008)
    • 1925 » Jorge Videla, Argentijns generaal en president-dictator († 2013)

    Over de familienaam Kruk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I13876.php : benaderd 31 december 2025), "Aaltje Kruk (1923-1994)".