Stamboom Plugboer » Pieternella Cornelia Kommer (1914-2001)

Persoonlijke gegevens Pieternella Cornelia Kommer 


Gezin van Pieternella Cornelia Kommer

Zij is getrouwd met Jan Vroegop.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1937 te Broek op Langedijk, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Vroegop  1938-2010
  2. (Niet openbaar)
  3. Henk Vroegop  1948-2015

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Cornelia Kommer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieternella Cornelia Kommer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella Cornelia Kommer

Jozina Verton
1876-1951

Pieternella Cornelia Kommer
1914-2001

1937

Jan Vroegop
1914-1971

Jacob Vroegop
1938-2010
Henk Vroegop
1948-2015

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 september 1914 lag tussen 5,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 2 september 1937 lag tussen 14,4 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • De temperatuur op 15 juli 2001 lag tussen 8,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Pécrot (België) botsen twee treinen die op hetzelfde spoor rijden op elkaar. Zie Treinongeval bij Pécrot.
      • 7 april » Het Nederlands Davis Cup Team wint in 's-Hertogenbosch het beslissende dubbelspel tegen Duitsland en plaatst zich daarmee voor het eerst in de tennisgeschiedenis voor de halve finale in de wereldgroep.
      • 24 augustus » een Airbus A330-243 van Air Transat, vlucht 236 onderweg van Toronto naar Lissabon, maakt zonder brandstof boven de Atlantische Oceaan nog een zweefvlucht van meer dan honderd kilometer en een succesvolle noodlanding op de Azoren.
      • 23 oktober » Het Ierse Republikeinse Leger belooft zich te ontwapenen.
      • 1 november » In Burundi treedt een overgangsregering aan onder president Pierre Buyoya, samengesteld uit bijna alle politieke partijen.
      • 27 november » Uit beelden van Hubble ruimtetelescoop wordt ontdekt dat er op de planeet Osiris water en zuurstof aanwezig is, en dat zij een blauwe staart heeft bestaande uit waterstof.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1908 » Roger Beaufrand, Frans wielrenner en olympisch kampioen († 2007)
    • 1913 » Josef Bican, Oostenrijks-Tsjechisch voetballer en trainer († 2001)
    • 1913 » Rob Delsing, Nederlands schrijver en dichter († 1983)
    • 1918 » Noronha, Braziliaans voetballer († 2003)
    • 1919 » Felipe Cruz, Filipijns ondernemer († 2013)
    • 1921 » Jacques Martin, Frans striptekenaar († 2010)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kommer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kommer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kommer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kommer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I13120.php : benaderd 5 januari 2026), "Pieternella Cornelia Kommer (1914-2001)".