Stamboom Plugboer » Johannes Jacobus Brakenhoff (1931-2007)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Brakenhoff 


Gezin van Johannes Jacobus Brakenhoff

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Brakenhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus Brakenhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus Brakenhoff

Johannes Jacobus Brakenhoff
1931-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 oktober 1931 lag tussen 5,3 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
      • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
      • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • De temperatuur op 17 juni 2007 lag tussen 13,8 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Slovenië voert de euro in als wettelijk betaalmiddel.
      • 10 januari » Karim Masimov wordt de nieuwe premier van Kazachstan nadat de vorige regering enkele dagen daarvoor ontslag had genomen.
      • 2 maart » Tijdens de EK indooratletiek in Birmingham wint de Nederlander Gregory Sedoc de gouden medaille op de 60 meter horden, één honderdste seconde vóór zijn landgenoot Marcel van der Westen.
      • 10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
      • 1 augustus » In Minneapolis stort tijdens de avondspits, de veertig jaar oude I-35W Mississippi River Bridge over de Mississippi in.
      • 18 augustus » De televisiezender RTL 8 wordt gelanceerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brakenhoff


    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I11048.php : benaderd 11 januari 2026), "Johannes Jacobus Brakenhoff (1931-2007)".