Stamboom Plugboer-van Son » Petronella Doris (1886-1938)

Persoonlijke gegevens Petronella Doris 

Bronnen 1, 2

Gezin van Petronella Doris

Zij is getrouwd met Age Klaas Strikwerda.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1915 te Groningen, Groningen, Netherlands.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Doris?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Doris

Petronella Doris
1886-1938

Petronella Doris

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Strikwerda Web Site, LaReal Strikwerda, Petronella Strikwerda (born Doris), 24 juli 2016
    Toegevoegd via een Instant Discovery™

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Strikwerda Web Site

    Familiestamboom: 320953681-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1915 lag tussen 8,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 31 januari 1938 lag tussen 0,3 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Doris

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Doris.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Doris.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Doris (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Plugboer, "Stamboom Plugboer-van Son", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer-van-son/I506266.php : benaderd 14 februari 2026), "Petronella Doris (1886-1938)".