Stamboom Plomp » Thelma Goote (1919-2006)

Persoonlijke gegevens Thelma Goote 


Gezin van Thelma Goote

Zij is getrouwd met Harold Carl Bont.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1943 te Grand Rapids, Michigan, US, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thelma Goote?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thelma Goote

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thelma Goote

Marinus Goote
1847-1906
Willem Goote
1886-1978
Ella Boerema
1887-1954

Thelma Goote
1919-2006

1943

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juni 1919 lag tussen 8,9 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • De temperatuur op 19 augustus 1943 lag tussen 14,3 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Leden van de Duitse verzetsorganisatie de Weiße Rose worden door de nazi's geëxecuteerd.
      • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
      • 20 juni » De Duitsers voeren bij een razzia in Amsterdam 5500 joden weg naar Westerbork.
      • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
      • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
    • De temperatuur op 7 juli 2006 lag tussen 17,3 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 30 juni » De dag vóór de Ronde van Frankrijk 2006 krijgen 9 wielrenners, waaronder favorieten zoals Jan Ullrich en Ivan Basso een startverbod wegens vermeend dopinggebruik. Het Astana - Würth Team kan uiteindelijk niet starten omdat vijf van de negen renners geweerd zijn en de ploeg dus niet aan het vereiste minimum van zes renners raakt.
      • 7 juli » Opening van de Fosshaugane Campus, een voetbalstadion in de Noorse plaats Sogndal in de provincie Sogn og Fjordane.
      • 21 november » De Nepalese Burgeroorlog komt tot een einde na het tekenen van een vredesakkoord.
      • 30 november » Nederland heeft, als eerste land ter wereld, een partij in het nationale parlement die opkomt voor de belangen van dieren: De Partij voor de Dieren.
      • 13 december » Biologen verklaren de Chinese vlagdolfijn met grote zekerheid uitgestorven nadat het dier afgelopen zomer niet meer was gezien in de Chinese rivier de Jangtsekiang.
      • 15 december » De Vlaamse Regering besluit dat de Vlaamse gemeenten en deelgemeenten binnenkort alleen nog een officiële Nederlandse naam hebben.
    • De temperatuur op 10 juli 2006 lag tussen 14,4 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 20,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,0 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 mei » Vliegtuigcrash in de Zwarte Zee. Een Airbus A320 van Armavia, een Armeense luchtvaartmaatschappij, stort tijdens slecht weer in de Zwarte Zee. Alle 113 inzittenden komen om.
      • 23 mei » De Alaskische stratovulkaan Mount Cleveland barst uit.
      • 12 juli » Israël verklaart Hezbollah de oorlog, nadat Hezbollah twee Israëlische soldaten heeft ontvoerd.
      • 7 augustus » Ongeveer 20.000 mensen worden geëvacueerd op de Filipijnen omdat de vulkaan Mayon op uitbarsten staat.
      • 8 augustus » Een aardbeving (3,5 op de schaal van Richter) treft de provincie Groningen. De oorzaak is waarschijnlijk de plaatselijke gaswinning.
      • 7 december » De UEFA doet een uitspraak over Feyenoord naar aanleiding van Supportersrellen rond AS Nancy-Lorraine - Feyenoord op 30 november 2006.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2001 » Fred Neil (65), Amerikaans folkzanger en -componist
    • 2004 » André Laurier (59), Nederlands pater en slachtoffer van geweld
    • 2006 » Rudi Carrell (71), Nederlands presentator, entertainer, zanger, showmaster, filmproducent en acteur
    • 2006 » Syd Barrett (60), Engels zanger, gitarist en songwriter, lid en medeoprichter van Pink Floyd
    • 2008 » Carol van Herwijnen (67), Nederlands acteur
    • 2010 » Frank Dochnal (89), Amerikaans autocoureur

    Over de familienaam Goote

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goote.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goote.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goote (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plomp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Plomp, "Stamboom Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plomp/I3899.php : benaderd 25 december 2025), "Thelma Goote (1919-2006)".