Stamboom Plomp » Marinus (Mart) Goote (1915-2006)

Persoonlijke gegevens Marinus (Mart) Goote 


Gezin van Marinus (Mart) Goote

(1) Hij is getrouwd met Helen Winifred Monsma.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1942, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus (Mart) Goote?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus (Mart) Goote

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus (Mart) Goote

Marinus Goote
1847-1906
Willem Goote
1886-1978
Ella Boerema
1887-1954

Marinus (Mart) Goote
1915-2006

(1) 1942
(2) 
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 mei 1915 lag tussen 6,4 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • De temperatuur op 19 augustus 1942 lag tussen 16,4 °C en 27,9 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 10,0 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
      • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
      • 9 maart » Het KNIL capituleert op Java. Japanse jaartelling; 17-3-9.
      • 3 april » Tweede Wereldoorlog: Japanse troepen vallen Amerikaanse en Filipijnse troepen aan te Bataan.
      • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • De temperatuur op 17 oktober 2006 lag tussen 7,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Marianne Timmer wint na acht jaar weer de gouden medaille op de 1000m schaatsen tijdens de Olympische Winterspelen in Turijn
      • 29 oktober » Bij een vliegtuigcrash in Nigeria komen 97 mensen om het leven.
      • 31 oktober » Grote brand in metrostation De Akkers in Spijkenisse.
      • 8 november » Drukkerij PCM Uitgevers in Amsterdam wordt even na middernacht beschoten met een mortier.
      • 3 december » Bojko Borisov richt de centrum-rechtse politieke partij Burgers voor Europese Ontwikkeling van Bulgarije op.
      • 6 december » Waarnemend hoofdredacteur Birgit Donker wordt door de redactie van NRC Handelsblad voorgedragen als nieuwe hoofdredacteur van de krant.
    • De temperatuur op 21 oktober 2006 lag tussen 12,7 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Introductie van de theepad.
      • 22 mei » Staatsbosbeheer in Nederland meldt dat de zeearend in de Oostvaardersplassen broedt.
      • 4 juni » Nederland wordt kampioen bij het EK Voetbal onder de 21.
      • 9 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint gastland Duitsland in München met 4-2 van Costa Rica.
      • 30 juni » De dag vóór de Ronde van Frankrijk 2006 krijgen 9 wielrenners, waaronder favorieten zoals Jan Ullrich en Ivan Basso een startverbod wegens vermeend dopinggebruik. Het Astana - Würth Team kan uiteindelijk niet starten omdat vijf van de negen renners geweerd zijn en de ploeg dus niet aan het vereiste minimum van zes renners raakt.
      • 11 juli » Softwareproducent Microsoft beëindigt de ondersteuning voor Windows 98 en Windows Me
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Antoon van Schendel, Nederlands wielrenner († 1990)
    • 1915 » Egon Möller-Nielsen, Deens-Zweeds architect en beeldhouwer († 1959)
    • 1915 » Simone Arnoux, vrouw van prins Aschwin zur Lippe-Biesterfeld († 2001)
    • 1917 » Jimmy Kruger, Zuid-Afrikaans minister en president van de Senaat († 1987)
    • 1918 » Mike Wallace, Amerikaans journalist, tv-presentator en mediapersoonlijkheid († 2012)
    • 1920 » Richard Adams, Brits schrijver († 2016)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Goote

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goote.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goote.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goote (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plomp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Plomp, "Stamboom Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plomp/I3898.php : benaderd 26 december 2025), "Marinus (Mart) Goote (1915-2006)".