Stamboom Pirovano » Petrus Johannes Stam (1904-)

Persoonlijke gegevens Petrus Johannes Stam 


Gezin van Petrus Johannes Stam

Hij is getrouwd met Sebastiana Hermanna Numan.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1938 te Beverwijk, hij was toen 33 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Johannes Stam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Johannes Stam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Johannes Stam

Anna Korsman
1852-1929
Johannes Stam
1877-1904

Petrus Johannes Stam
1904-????

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Beverwijk Geboorte aktenr. 220, jaar 1904
    2. BS Beverwijk Huwelijk aktenr. 56, jaar 1938

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 december 1904 lag tussen -2,7 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • De temperatuur op 19 mei 1938 lag tussen 3,9 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
      • 18 maart » Expropiación Petrolera: De Mexicaanse president Lázaro Cárdenas nationaliseert de olie-industrie.
      • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
      • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
      • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
      • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stam (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pirovano is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Han Pirovano, "Stamboom Pirovano", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pirovano/I7513.php : benaderd 7 februari 2026), "Petrus Johannes Stam (1904-)".