Stamboom Pirovano » Marijtje van Eerden (1899-1928)

Persoonlijke gegevens Marijtje van Eerden 


Gezin van Marijtje van Eerden

Zij is getrouwd met Adrianus Schoorl.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1923 te Wijk aan Zee en Duin, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje van Eerden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marijtje van Eerden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marijtje van Eerden

Marijtje van Eerden
1899-1928

1923

Adrianus Schoorl
± 1896-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Marijtje van Eerden



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Wijk aan Zee en Duin geboorte aktenr. 14, jaar 1899
    2. BS Assendelft overlijden aktenr. 43, jaar 1928
    3. BS Wijk aan Zee en Duin, huwelijk aktenr. 6, jaar 1923

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1899 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • De temperatuur op 29 mei 1923 lag tussen 7,6 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,1 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
      • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
      • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
    • De temperatuur op 22 oktober 1928 lag tussen 4,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1894 » Josep Maria de Sagarra i de Castellarnau, Catalaans dichter, romanschrijver, dramaturg, journalist en vertaler († 1961)
    • 1897 » Song Meiling, Chinees echtgenote van politicus Chiang Kai-shek († 2003)
    • 1898 » Misao Okawa, Japans honderdplusser, de oudste erkende levende mens ter wereld († 2015)
    • 1898 » Zhou Enlai, Chinees premier († 1976)
    • 1899 » Jozef Cleymans, Belgisch priester († 1938)
    • 1903 » Janus Braspennincx, Nederlands wielrenner († 1977)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eerden


    De publicatie Stamboom Pirovano is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Han Pirovano, "Stamboom Pirovano", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pirovano/I516.php : benaderd 27 januari 2026), "Marijtje van Eerden (1899-1928)".