Stamboom Pirovano » Johannes Smit (1873-1933)

Persoonlijke gegevens Johannes Smit 


Gezin van Johannes Smit

Hij is getrouwd met Maria Doll.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1898 te Wijk aan Zee en Duin, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Maria Smit  1904-
  2. Simon Smit  1905-1905
  3. Petronella Smit  1906-1955
  4. Simon Smit  1909-1910
  5. Johannes Smit  1910-1911
  6. Simon Smit  1912-
  7. Johannes Smit  1923-1924

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Smit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Smit

Johannes Smit
1873-1933

1898

Maria Doll
1878-1959

Maria Smit
1904-????
Simon Smit
1905-1905
Simon Smit
1909-1910
Johannes Smit
1910-1911
Simon Smit
1912-????
Johannes Smit
1923-1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Velsen Geboorte aktenr. 28, jaar 1873
  2. BS Heemskerk Overlijdensaktenr. 25, jaar 1933
  3. BS Wijk aan Zee en Duin Huwelijksakte nr. 14, jaar 1898

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1873 lag rond de 1,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 14 september 1898 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 8 augustus 1933 lag tussen 12,1 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smit (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Pirovano is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Han Pirovano, "Stamboom Pirovano", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pirovano/I4812.php : benaderd 17 maart 2026), "Johannes Smit (1873-1933)".