Stamboom Pirovano » Cornelis Jansz Dorregeest (1747-1789)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jansz Dorregeest 


Gezin van Cornelis Jansz Dorregeest

(1) Hij is getrouwd met Maartje Pieters Trompen.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1777 te Kerk Oudorp, hij was toen 30 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Antje Hijlemans Dekker.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1779 te Alkmaar, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Dorregeest  1781-1810
  2. Gerrit Dorregeest  1784-1785
  3. Gerrit Dorregeest  1785-1785
  4. Antje Dorregeest  1786-1847 


(3) Hij is getrouwd met Neeltje Stroomer.

Zij zijn getrouwd op 2 april 1787 te Alkmaar, hij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit Dorregeest  1789-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jansz Dorregeest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Jansz Dorregeest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jansz Dorregeest

Trijntje Ariens
< 1690-1721

Cornelis Jansz Dorregeest
1747-1789

(1) 1777
(2) 1779
(3) 1787

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 april 1787 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1787: Bron: Wikipedia
      • 18 mei » Productie van het eerste gegraveerde glas, in Toulouse
      • 28 juni » Aanhouding bij Goejanverwellesluis, prinses Wilhelmina probeert vanuit Nijmegen Den Haag te bereiken om steun te verwerven. Zij wordt bij de Vlist aangehouden en naar Goejanverwellesluis geleid.
      • 17 september » De eerste constitutie van de Verenigde Staten wordt ondertekend.
      • 7 december » Delaware ratificeert als eerste staat de grondwet van de Verenigde Staten.
      • 12 december » Pennsylvania ratificeert als tweede staat de grondwet van de Verenigde Staten van Amerika.
      • 18 december » New Jersey accepteert de Amerikaanse grondwet.
    • De temperatuur op 10 december 1789 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
      • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
      • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
      • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
    • De temperatuur op 15 december 1789 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: bui hagel. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
      • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
      • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
      • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dorregeest


    De publicatie Stamboom Pirovano is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Han Pirovano, "Stamboom Pirovano", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pirovano/I400.php : benaderd 30 januari 2026), "Cornelis Jansz Dorregeest (1747-1789)".