Stamboom Philips » Johanna Francisca Duiveman

Persoonlijke gegevens Johanna Francisca Duiveman 


Gezin van Johanna Francisca Duiveman

Zij is getrouwd met Cornelis van der Giessen.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1916 te Utrecht.Bron 1


Notities over Johanna Francisca Duiveman

Geboorte datum: rond 1894

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Francisca Duiveman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. huwelijksakte

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 december 1916 lag tussen 0,8 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.

    Over de familienaam Duiveman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duiveman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duiveman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duiveman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Philips is opgesteld door Ria Philips (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ria Philips, "Stamboom Philips", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-philips/I2506.php : benaderd 2 januari 2026), "Johanna Francisca Duiveman".