Stamboom Pfeiffer » Maria Cornelia Pfeiffer (1873-????)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Pfeiffer 


Gezin van Maria Cornelia Pfeiffer

(1) Zij is getrouwd met Mijndert Das.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1894 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Petrus Leonardus Briels.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1916 te Amsterdam, zij was toen 43 jaar oud.Bron 3


Tijdbalk Maria Cornelia Pfeiffer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Pfeiffer

Maria Cornelia Pfeiffer
1873-????

(1) 1894

Mijndert Das
1868-1900

(2) 1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias
    2. SA Amsterdam
    3. Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juni 1873 lag rond de 24,3 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 37%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
      • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
      • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
    • De temperatuur op 20 juli 1916 lag tussen 8,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 11,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pfeiffer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pfeiffer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pfeiffer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pfeiffer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pfeiffer is opgesteld door C. Pfeiffer (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    C. Pfeiffer, "Stamboom Pfeiffer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pfeiffer/I5194.php : benaderd 23 januari 2026), "Maria Cornelia Pfeiffer (1873-????)".