Stamboom Pfeiffer » Gerardina Maria van Ameijde (1899-1961)

Persoonlijke gegevens Gerardina Maria van Ameijde 

  • Zij is geboren op 24 februari 1899 in Rotterdam.
  • Beroep: kantoorbediende.
  • Woonachtig op 14 december 1961: Goetlijfstraat 5, Den-Haag.
    Goetlijfstraat 5 is het adres van het Haags Hervormd Rusthuis.
  • Zij is overleden op 14 december 1961 in Den-Haag, zij was toen 62 jaar oud.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 oktober 2005.

Gezin van Gerardina Maria van Ameijde

Zij is getrouwd met Willem Frederik Jzn. Pfeiffer.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1925 te Den-Haag, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Gerardina Maria van Ameijde

* evt. fam. relatie nog niet bekend.

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardina Maria van Ameijde

Gerardina Maria van Ameijde
1899-1961

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. fam.ann.
  2. Gemeente Archief Den-Haag, akte 723

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1899 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
  • De temperatuur op 3 juli 1925 lag tussen 14,0 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
    • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 14 december 1961 lag tussen 0,5 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club Atlético Green Cross uit Manta.
    • 9 mei » Koningin Juliana stelt de Gerbrandytoren in gebruik; deze toren in IJsselstein is beter bekend als de zender Lopik.
    • 24 mei » Cyprus wordt lid van de Raad van Europa.
    • 31 mei » Oprichting van de Republiek van Zuid-Afrika.
    • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
    • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ameijde


De publicatie Stamboom Pfeiffer is opgesteld door C. Pfeiffer (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C. Pfeiffer, "Stamboom Pfeiffer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pfeiffer/I1612.php : benaderd 23 januari 2026), "Gerardina Maria van Ameijde (1899-1961)".