Stamboom Petit » Cornelis Spruijt (1924-1962)

Persoonlijke gegevens Cornelis Spruijt 


Gezin van Cornelis Spruijt

Hij had een relatie met (Niet openbaar).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Spruijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Spruijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Spruijt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juni 1962 lag tussen 11,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Treinramp bij Harmelen, waarbij 93 doden vallen.
    • 16 februari » Dijkdoorbraak op Schiermonnikoog.
    • 2 maart » Wilt Chamberlain behaalt het record van de meeste punten gescoord in één wedstrijd in de NBA met een aantal van 100 punten voor de Philadelphia Warriors tegen de New York Knicks
    • 22 maart » Benoeming van Gerardus de Vet tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 11 juni » Drie gevangenen ontsnappen uit de gevangenis Alcatraz.
    • 21 september » Bisschopswijding van Jozef-Maria Heuschen, Belgisch hulpbisschop van Luik.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spruijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spruijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spruijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spruijt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Petit is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Petit, "Stamboom Petit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-petit/I34012.php : benaderd 9 januari 2026), "Cornelis Spruijt (1924-1962)".