Stamboom Peterse » Margareta Johanna Diels (1934-2006)

Persoonlijke gegevens Margareta Johanna Diels 

  • Zij is geboren op 18 mei 1934 in Noordwijk.
  • Zij is overleden op 26 mei 2006 in Rheden, zij was toen 72 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 2024.

Gezin van Margareta Johanna Diels

Zij is getrouwd met Hendrikus Christianus Marie Peterse.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1958 te Leiden, zij was toen 24 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 3 juli 1959 te Leiden.

Oorzaak: echtscheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margareta Johanna Diels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1934 lag tussen 0,4 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
    • 1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
  • De temperatuur op 26 mei 2006 lag tussen 5,4 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 15,4 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Bob de Jong wint tijdens de Olympische Winterspelen in Turijn goud op de 10km voor Chad Hedrick en Carl Verheijen
    • 26 april » Erkenning van de Vlaamse Gebarentaal door het Vlaams Parlement.
    • 1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
    • 18 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Zürich verbetert Bram Som het bijna 21 jaar oude Nederlands record van Rob Druppers op de 800 meter (1.43,56) met een tijd van 1.43,45.
    • 22 augustus » Een Russisch passagiersvliegtuig (een Toepolev) van Poelkovo Airlines stort neer, ongeveer 45km van de stad Donetsk in Oekraïne.
    • 16 december » Talpa, de zender van John de Mol, verandert van naam. De nieuwe zendernaam is nu Tien.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Diels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Diels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Diels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Diels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peterse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C.M.J. Peterse, "Stamboom Peterse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peterse/I2552.php : benaderd 12 maart 2026), "Margareta Johanna Diels (1934-2006)".