Stamboom Peterse » Martha Fay Jollie (1921-2008)

Persoonlijke gegevens Martha Fay Jollie 


Gezin van Martha Fay Jollie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Fay Jollie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Fay Jollie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Fay Jollie


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Martha Fay Jollie



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 juli 1921 lag tussen 14,5 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • De temperatuur op 5 februari 2008 lag tussen 3,7 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Opening van de Blauwtorentunnel, de Gasthuistunnel en de Van Eycktunnel, drie tunnels onder De Leien in Antwerpen.
      • 19 februari » Fidel Castro kondigt zijn aftreden aan als president van Cuba.
      • 12 mei » Een aardbeving in centraal China van 7,5 op de schaal van Richter eist zo'n 50.000 levens.
      • 19 augustus » Het eerste nummer van Donald Duck Junior verschijnt.
      • 17 november » Somalische piraten kapen een Saoedische olietanker in de Indische Oceaan, ruim achthonderd kilometer uit de kust van Kenia.
      • 28 december » Schaatsster Elma de Vries wordt achter Ireen Wüst tweede op het NK allround en wint later op de dag de eerste marathon op natuurijs van het seizoen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jollie

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jollie.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jollie.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jollie (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Peterse is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    C.M.J. Peterse, "Stamboom Peterse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peterse/I2392.php : benaderd 25 februari 2026), "Martha Fay Jollie (1921-2008)".