Stamboom Peter Tempel » Carolus Matheus Ghijsen (1909-1988)

Persoonlijke gegevens Carolus Matheus Ghijsen 


Gezin van Carolus Matheus Ghijsen

Hij is getrouwd met Christina de Roo.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1948 te 's-Gravenhage, hij was toen 39 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolus Matheus Ghijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Carolus Matheus Ghijsen

Carolus Matheus Ghijsen
1909-1988

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1909 lag tussen 14,7 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 6,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
  • De temperatuur op 15 november 1948 lag tussen 6,3 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Op het Britse schip Renville wordt een wapenstilstandsovereenkomst gesloten tussen Nederland en Indonesië.
    • 21 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub SC Fortuna Köln.
    • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
    • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
    • 4 september » Abdicatie van Wilhelmina en troonsaanvaarding van Juliana als Koningin der Nederlanden.
    • 5 oktober » De International Union for Conservation of Nature and Natural Resources (IUCN), de internationale unie voor natuurbescherming, wordt opgericht.
  • De temperatuur op 1 februari 1988 lag tussen 2,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 11,6 mm neerslag gedurende 9,0 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Luitenant-kolonel Oliver North en viceadmiraal John Poindexter worden in staat van beschuldiging gesteld in de Iran-Contra-affaire.
    • 4 april » Trainer Han Berger van FC Utrecht haalt in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle zijn ploeg van het veld als Kevin Young een overtreding begaat, daarbij zelf zijn been breekt en een rode kaart krijgt van scheidsrechter Jan Dolstra. Berger krijgt een schorsing van vier wedstrijden, Young vijf duels.
    • 14 april » Einde van de Russische bezetting van Afghanistan.
    • 7 augustus » De Amerikaanse Lynne Cox zwemt zonder beschermende kleding de Beringstraat tussen Alaska en Rusland over.
    • 25 augustus » Het historisch centrum van Lissabon wordt door brand verwoest.
    • 28 augustus » Tijdens een luchtshow op de vliegbasis Ramstein in West-Duitsland bij het voorvliegen van het Frecce Tricolori demonstratieteam botsen drie vliegtuigen tegen elkaar, 70 mensen komen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ghijsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ghijsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ghijsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ghijsen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peter Tempel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Tempel, "Stamboom Peter Tempel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-tempel/I521.php : benaderd 28 februari 2026), "Carolus Matheus Ghijsen (1909-1988)".