Stamboom Kriele, Storm, Linders e.a. » Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije (1908-1987)

Persoonlijke gegevens Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije 


Gezin van Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije

Voorouders (en nakomelingen) van Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije

Krijn Fraaije
1843-1886

Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije
1908-1987


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1908 lag tussen 2,7 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • De temperatuur op 16 februari 1987 lag tussen -1,8 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 13 april » Portugal en China tekenen een overeenkomst waarbij het eiland Macau in 1999 wordt teruggegeven aan China.
      • 13 mei » De Wereldbank stopt met geld lenen aan Zambia omdat het Afrikaanse land niet langer het bezuinigingsprogramma van het Internationaal Monetair Fonds uitvoert.
      • 14 juli » Een camping in Le Grand-Bornand wordt tijdens noodweer overspoeld door de buiten haar oevers getreden rivier Borne. 23 mensen komen om het leven.
      • 23 juli » De drie nog levende leden van de Beatles dagen platenmaatschappij EMI-Capitol voor de rechter wegens fraude met cd-royalty's.
      • 9 september » Ferdi Elsas ontvoert Gerrit Jan Heijn, en vermoordt hem in de bossen bij Renkum. De ontvoering houdt Nederland tot 6 april 1988 in spanning.
      • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal doet een goede stap op weg naar het EK voetbal 1988 door Polen in Zabrze met 2-0 te verslaan. Ruud Gullit maakt beide doelpunten. PSV'er Berry van Aerle maakt zijn debuut voor Oranje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
    • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
    • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
    • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
    • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
    • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fraaije

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fraaije.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fraaije.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fraaije (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Kriele, "Stamboom Kriele, Storm, Linders e.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-kriele/I187.php : benaderd 19 februari 2026), "Maria (zr. Maria Euthalia) Fraaije (1908-1987)".