Stamboom Peijsel » Jacob Gijsbertse Eland (1667-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Gijsbertse Eland 

  • Hij werd gedoopt op 17 april 1667 in Westmaas.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2009.

Gezin van Jacob Gijsbertse Eland

Hij is getrouwd met Maria Cleijse van Driel.

Zij zijn getrouwd op 23 maart 1698 te Westmaas.


Kind(eren):

  1. Geertruy Jacobs Eland  1708-1780 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Gijsbertse Eland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Gijsbertse Eland

Jacob Gijsbertse Eland
1667-????

1698

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

Over de familienaam Eland

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eland.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eland.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eland (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Peijsel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ben Peijsel, "Stamboom Peijsel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peijsel/I23372.php : benaderd 6 februari 2026), "Jacob Gijsbertse Eland (1667-????)".