Stamboom Peijsel » Nn van de Betuwe (± 980-± 1030)

Persoonlijke gegevens Nn van de Betuwe 

  • Zij is geboren rond 980.
  • Zij is overleden rond 1030.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2009.

Gezin van Nn van de Betuwe

Zij is getrouwd met Freterhard van Bliesgau.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Unroch van Kempenland  ± 1010-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nn van de Betuwe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nn van de Betuwe

Nn van de Betuwe
± 980-± 1030



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Betuwe


De publicatie Stamboom Peijsel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ben Peijsel, "Stamboom Peijsel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peijsel/I11366.php : benaderd 5 februari 2026), "Nn van de Betuwe (± 980-± 1030)".