Stamboom Peijsel » Claasje Pietersdr (± 1514-1580)

Persoonlijke gegevens Claasje Pietersdr 

  • Zij is geboren rond 1514 in Delft.
  • Zij is overleden op 21 november 1580 in Delft.
  • Een kind van Pieter Cornelis en ??
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 december 2008.

Gezin van Claasje Pietersdr

Zij is getrouwd met Jacob Jans Herweijer.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1538 te Delft.


Kind(eren):

  1. Pieter Herweijer  ± 1539-1578
  2. Lijsbeth Herweijer  ± 1541-????
  3. Gillis Jacobs Herweijer  ± 1545-1617 
  4. Jan Jacobs Herweijer  ± 1550-± 1581 
  5. Jacob Herweijer  ± 1553-< 1615

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claasje Pietersdr?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Claasje Pietersdr

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Claasje Pietersdr

Pieter Cornelis
± 1482-????
??
± 1468-????

Claasje Pietersdr
± 1514-1580

1538

Jacob Jans Herweijer
± 1510-< 1571

Pieter Herweijer
± 1539-1578
Lijsbeth Herweijer
± 1541-????
Jan Jacobs Herweijer
± 1550-± 1581
Jacob Herweijer
± 1553-< 1615

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1580: Bron: Wikipedia
    • 6 april » Een aardbeving in het Nauw van Calais (6,0 op de schaal van Richter) zorgt voor veel schade in Frankrijk en Engeland, maar ook in het huidige België. In Oudenaarde vallen verscheidene doden en gewonden door vallend puin.
    • 15 juni » Filips II van Spanje laat Willem van Oranje vogelvrij verklaren.
    • 17 juni » De Slag op de Hardenbergerheide tussen het Spaanse leger en de Staatse huurlingen vindt plaats.
    • 25 augustus » Slag om Alcantara: Spanje verslaat Portugal.
    • 26 september » Francis Drake, Brits ontdekkingsreiziger, keert terug in zijn geboorteland, na een tocht om de wereld
    • 26 november » Rooms-katholieken en Hugenoten sluiten de Vrede van Fleix. Hiermee komt een eind aan de zevende godsdienstoorlog in Frankrijk


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia



De publicatie Stamboom Peijsel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ben Peijsel, "Stamboom Peijsel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peijsel/I1077.php : benaderd 6 februari 2026), "Claasje Pietersdr (± 1514-1580)".