Stamboom Peetoom » Cornelis Peetoom (1877-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Peetoom 

Bron 1

Gezin van Cornelis Peetoom

Hij is getrouwd met Antje Maria Louwerens.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1902 te Berkhout (NH), hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

akte 25 afk 24+30/8 akte 25 afk 24+30/8

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Cornelis Peetoom

In 1902 wonend te Berkhout, binnen de 6 laatste maanden tevens gewoond hebbend te Amsterdam beroep niet leesbaar op huwelijksakte is iets van Bierhuishouder ?
In 1946 wonende: Ortheliusstraat 267 I in Amsterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Peetoom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Peetoom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Peetoom

Aaltje Bruin
1810-1855
Jacob Peetoom
1846-1919

Cornelis Peetoom
1877-????

1902

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensbericht Cornelis Johannes
    2. akte 49, 15/8/1877, geb om 05.00u, Berkhout gebouw nr 101 akte 49, 15/8/1877, geb om 05.00u, Berkhout gebouw nr 101 get: Hendrik Bakker, schilder, 34 & Maarten Koelewey, barbier, 31
    3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/31885508

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 augustus 1877 lag rond de 17,4 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
      • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
    • De temperatuur op 4 september 1902 lag tussen 10,8 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (59%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peetoom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peetoom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peetoom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peetoom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Peetoom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten Peetoom, "Stamboom Peetoom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peetoom/I8410.php : benaderd 14 januari 2026), "Cornelis Peetoom (1877-????)".