Stamboom Peetoom » Geertje Emmigje van de Werken (1896-????)

Persoonlijke gegevens Geertje Emmigje van de Werken 

  • Zij is geboren in het jaar 1896 in Groot Ammers.

Gezin van Geertje Emmigje van de Werken

Zij is getrouwd met Adrianus Petrus de Bock.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1930 te Vianen, zij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Emmigje van de Werken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Werken


De publicatie Stamboom Peetoom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten Peetoom, "Stamboom Peetoom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peetoom/I8051.php : benaderd 18 januari 2026), "Geertje Emmigje van de Werken (1896-????)".